آرشیو خبری جونیوز وارد می شود!

یکی از اهداف پی ریزی این سایت، تأسیس یک آرشیو خبری نوین برای اخبار فارسی است. در حال حاضر در وب فارسی تعدا قابل توجهی سایت های آرشیو خبری وجود دارد که متأسفانه اکثر آن ها بیش از این که برای کاربران مفید باشند، موجب دردسر هستند. این سایت ها برای جذب تبلیغات و بالا بردن رتبه ی سایت خود، از اخبار سایت ها و پایگاه های خبری دیگر استفاده می کنند و در حاشیه ی آن به مقدار زیادی تبلیغات بنری و تبلیغات پاپ آپ قرار می دهند. این مسئله موجب رنجش کاربران می شود. در این حالت کاربر با جستجوی خبر مورد نظر خود در گوگل یا موتورهای جستجوگر دیگر، به این نتایج بر میخورد و با کلیک کردن روی آن ها با صفحاتی مواجه می شود که مملؤ از تبلیغات آزاردنده هستند. این در حالی است که متن خبر و اخبار دیگر در قسمت اصلی این سایت ها قرار ندارند. چرا که هدف اصلی این سایت ها جلب تبلیغات است، نه پوشش خبری و جمع آوری هدفمند اخبار.

تفاوت آرشیو خبری جونیوز با دیگران

جونیوز سعی می کند که با توجه به ترفند های نوین طراحی وب، یک سایت آرشیو خبری مطلوب با چند مؤلفه ی مهم را در اختیار کاربران قرار دهد. این مؤلفه ها عبارتند از:

  • سرعت بسیار بالا و سبک بودن صفحات خبر
  • کاهش دادن و به حداقل رساندن المان های کم استفاده در صفحات
  • قرار داشتن در بستر اینترنت کشورمان ایران
  • دسترسی آسان و سریع به اخبار همراه با جستجوگر حرفه ای
  • ارتباط مناسب و مؤثر بین اجزاء سایت و اخبار مربوطه
  • و …

امیدواریم که با این تفاوت ها بتوانیم یک سایت خدمات رسانی در عرصه ی اطلاع رسانی و گرداوری خبر را در اختیار کاربران عزیز وب فارسی قرار دهیم. از این پس اگر دنبال یک آرشیو خبری مطمئن بودید، جونیوز را هرگز فراموش نکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *