خواندن اخبار روز به سرعت نور!

شما چگونه اخبار روز را می خوانید؟ خواندن اخبار شاید برای هر کسی میزان وقت متفاوتی از روز را اشغال کند. افرادی که بیش از دیگران به اخبار و تحولات سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی ایران و جهان می پردازند، روزانه میزان قابل توجهی از وقت خود را صرف دریافت و خواندن اخبار می کنند. پیش از این دریافت اخبار عمدتاً از طریق جراید ، روزنامه ها و مجلات خبری ممکن بود. امّا روز به روز میزان حضور این رسانه های خبری را در بین جامعه کمرنگ تر حس می کنیم. (بخوانید: اخبار روزنامه ها دست دوم می شود) شاید اصلی ترین دلیل آن به وجود آمدن شبکه های تلویزیونی و رادیویی اخبار باشد. البته از آن هم که بگذریم در حال حاضر دنیای مجازی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است و با افزایش کاربران اینترنتی، مردم ترجیح می دهند برای خواندن اخبار روز به شبکه های اجتماعی متوسل شوند. (بخوانید: اخبار را در شبکه های اجتماعی بخوانید!)

خواندن به سرعت نور

در حال حاضر شاید نزدیک ترین وسیله ی ارتباطی و رسانه ای به مردم عصر کنونی، تلفن همراه ایشان باشد. این وسیله ی الکترونیکی می تواند با در بر داشتن اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی مختلفی مثل واتساپ ، تلگرام ، اینستاگرام و … دریچه ی جدیدی از دنیای مجازی را به روی هر کاربر بگشاید. خواندن اخبار از طریق اپلیکیشن های مختلف میسر است.

تجربه ی شما از خواندن اخبار چیست؟

کسی که متولد دهه ی شصت یا هفتاد باشد، در طول عمر خود خواندن اخبار را از طرق مختلف تجربه کرده است. جراید و روزنامه ها، رادیو و تلویزیون ، سایت های اینترنتی و خبرگزاری های آنلاین و … مواردی است که برای دریافت آخرین اخبار روز به کار می آیند. اگرچه با پیشرفت دنیای دیجیتال مردم ترجیح می دهند برای خواندن اخبار از طریق شبکه های مجازی اقدام کنند.

آیا می دانید که برای خواندن اخبار روز در سریع ترین زمان ممکن می توانید به کانال تلگرام اخبار جونیوز در تلفن همراهتان مراجعه کنید؟ جونیوز در کانال تلگرام خود آخرین اخبار ایران و جهان را بدون جهت گیری و سانسور منتشر می کند تا کاربران تلگرام بتوانند در سریع ترین زمان از این اخبار مطلع شوند.

شما هم می توانید تجربه ی خودتان از خواندن اخبار روزانه را برای ما منعکس کنید! 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *